8 najlepszych pomysłów na wiosenną fryzurę

8 najlepszych pomysłów na wiosenną fryzurę

8 najlepszych pomysłów na wiosenną fryzurę. Wypróbuj już teraz!
Delikatne grzywki, długie kucyki i złociste refleksy krzyczą: „zima odeszła na dobre!”

Te osoby, które z przyjemnością przez całą zimę wypychają swoje włosy w czapki i kaptury, nie czekają na wiosnę. Abyś chętniej pożegnała zimę, przygotowaliśmy listę ośmiu najfajniejszych fryzur inspirowanych wiosną, które obecnie królują na Instagramie. Uwaga: Nawet jeśli za oknem wciąż leży śnieg i tak będziesz chciała je sprawdzić.

1. Pasemka w kolorze różowego złota

Pasemka w kolorze różowego złota

Fryzura – Pasemka w kolorze różowego złota

Różowe złoto było oficjalnym kolorem roku 2017, a teraz okazuje się, że zostało z nami na 2018. Tak, miedziany odcień blondu zadebiutował w formie delikatnych i subtelnych refleksów, które królują u popularnych blogerów na Instagramie w tym roku. Wypróbuj je również u siebie.

2. Podwójnie zaplecione węzły

Fryzura - Podwójnie zaplecione węzły

Fryzura – Podwójnie zaplecione węzły

Zastrzeżenie: To nie są wasze zwyczajne plecionki, jakie maiła Miley Cyrus podczas VMA (błyszczące, przypominające Węzły Bantu). Te obszerne, zakręcone węzły są gładkie i sprężyste, dzięki czemu idealnie nadają się na dni, w które nie chcesz rozpuszczać włosów.

3. Modelujący kształt twarzy BOB

Modelujący kształt twarzy BOB

Modelujący kształt twarzy BOB

Mówienie, że jest to czas grzywki, nie jest do końca prawdą. Dominujące zimą grube, niejednolite, wpadające w oczy grzywki odchodzą w zapomnienie. Zrób jak Vanessa Hudgens (dzięki pracy Chada Wooda) i odkryj ten trend już teraz. Możesz trenować swoje umiejętności i układać fryzurę samodzielnie (Twój portfel ci za to podziękuje!).

4. Upięcie à la lata 90

Fryzura - Upięcie à la lata 90

Fryzura – Upięcie à la lata 90

Powiedzenie „historia się powtarza” sprawdza się po raz kolejny. Do łask znów powróciły duże gumki i frotki do włosów. Możesz je zapętlić wokół górnego węzła lub zabezpieczyć nimi dolną część kucyka. Możliwości są nieograniczone

5. Upięcie w kształcie Y

upięcie w kształcie Y

Upięcie w kształcie Y

Miękkie, teksturowane fale będą najprawdopodobniej oficjalną fryzurą wiosny. Spójrzmy prawdzie w oczy: nic nie leczy suchych, znudzonych zimą włosów lepiej niż zmiana temperatury i butelka morskiej mgiełki. Zmocz lekko włosy i lekko je zgnieć lub zapleć na dwa luźne francuskie warkocze. Wysusz je i proszę: niechlujne fale gotowe!

6. Wydłużone odrosty

Wydłużone odrosty

Wydłużone odrosty

Nikki Lee i Riawna Capri — znani na Instagramie mistrzowie fryzjerstwa zmienili charakterystyczne, czekoladowo-brązowe włosy Seleny Gomez w najmodniejszy odcień blondu. To tzw. „Nirvana blonde”, który subtelne uwydatnienia odrosty (dzięki czemu wyglądają naprawdę super). Dla nas to prawdziwy hit tej wiosny.

7. Wysoki kucyk

Wysoki kucyk

Wysoki kucyk

Znudziły ci się niskie upięcia, którą nosiłeś przez całą zimę? Nam też, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani superwysokimi kucykami na wiosnę. Są nie tylko proste i absurdalnie ładne (zwłaszcza jeśli masz burzę loków). Pamiętaj, że kucyk to fryzura idealna dla każdego!

8. Wydłużone fale

Wydłużone fale

Wydłużone fale

Szykowne upięcia i idealne boby zawsze będą miały specjalne miejsce w naszych sercach. Ale również nie możemy się doczekać powrotu długich, gęstych włosów. Musimy przyznać, że luźne fale do pasa to coś, co nigdy nam się nie znudzi.

Back to site top