Coco Chanel według Karla Lagerfelda

Coco Chanel według Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld kręci kolejny film o Coco Chanel

Karl Lagerfeld nie ustaje w reżyserskich poczynaniach i kręci kolejny film o Coco Chanel. The Return opowiada o wielkim powrocie Gabrielle „Coco” Chanel do świata mody w 1954 roki i jej słynnej kolekcji, która spotkała się z falą krytyki. W rolach głównych jak zwykle wielkie nazwiska kina – Geraldine Chaplin i Ruppert Everet.

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po pierwszym filmie o Coco Chanel Once Upon a Time z Keirą Knightley a już Karl Lagerfeld zabrał się za reżyserię kolejnego klipu o legendarnej projektantce. Dyrektor kreatywny domu mody Chanel nie próżnuje i idzie za ciosem. Już 10 grudnia 2013 roku odbędzie się światowa premiera filmu The Return – kolejnej odsłony opowieści o życiu i twórczości Coco Chanel. Tym razem przenosimy się w lata 50. i czasy wielkiego powrotu Gabrielle „Coco” Chanel do świata mody. Odsunięta na kilka lat w cień projektantka postanawia zrobić głośny come back i w 1954 roku i prezentuje swoją najnowszą kolekcję ubrań. Niestety jej dzieło nie przypada do gustu krytyce a prasa francuska czyni sobie z niej temat do złośliwych żarów. Fabuła filmu skupia się głównie na prezentacji kolekcji i pokazuje, jak wpłynęła ona na wizerunek marki Chanel.

W krótkometrażowym obrazie autorstwa wszechstronnego Karla Lagerfelda zobaczymy znakomitych aktorów światowego kina. W rolę Coco Chanel wcieliła się nadzwyczajna Geraldine Chaplin. Partnerują jej muza Chanel Amanda Harlech (redaktorka Vogue’a Bettina Ballard) i Ruppert Evert (amerykański dziennikarz).

Gotowy film The Return zostanie zaprezentowany 10 grudnia 2013 w Dallas, poprzedzając pokaz Chanel Metiers d’art. Tymczasem w sieci można obejrzeć trzydziestosekundowy zwiastun produkcji oraz pierwsze zdjęcia z planu. Zobaczcie co tym razem szykuje dla fanów mody Karl Lagerfeld.

Back to site top