Garnitur ślubny Emily Ratajkowski z Zary za 200 dolarów

Garnitur ślubny Emily Ratajkowski z Zary za 200 dolarów

Emily Ratajkowski bardzo często szokuje i zaskakuje. Tym razem udało jej się to zrobić po raz kolejny Garniturem ślubnym Emily z Zary. Nawet jej najwierniejsi fani modelki nie spodziewali się czegoś takiego. Modelka za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się ślubem z niedawno poznanym Sebastianem Bear-McClard.

Emily Ratajkowski która ma polskie pochodzenie, pochwaliła się dobrą nowiną w jednym z wpisów na Instagramie. Modelka poinformowała o ślubie pod swoim zdjęciem, na którym ubrana jest w piękny, musztardowy komplet. Okazało się, że właśnie w nim Emily powiedziała sakramentalne „tak”. Co ciekawe, dwuczęściowy. Musztardowy garnitur modelki został kupiony w Zarze za niecałe 200 dolarów.

Można było spodziewać się, że garnitur, w którym wystąpiła modelka, bardzo szybko zniknie ze sklepowych półek. W końcu kto nie chciałby wyglądać tak jak Emily? Na razie na stronie Zary dostępne są jednak tylko rozszerzane spodnie i kurtka inspirowane stylem vintage. Za musztardowe spodnie w stylu Ratajkowski trzeba zapłacić 69.90 USD, natomiast za kurtkę 129 USD.

Choć strój Emily diametralnie różnił się od tradycyjnej sukni ślubnej, to trzeba przyznać, że modelka wyglądała w nim perfekcyjnie. Ratajkowski, znana z dobrego smaku i gustu, do musztardowego garnituru z Zary, założyła czarny kapelusz z szerokim rondem oraz przymocowała do niego niewielki welon. Ten subtelny element z pewnością będzie doskonałą inspiracją dla niejednej przyszłej panny młodej.

Zaginiona Dziewczyna ogłosiła wieści o swoim ślubie w lekki, nieco humorystyczny sposób: „Więc mam dla was niespodziankę. Wyszłam dziś za mąż”. To jedno krótkie zdanie wystarczyło, żeby w mediach zawrzało oraz, żeby spłynęła fala gratulacji.
Podobno dość niedawno Ratajkowsky po cichu rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Jeffem Magidem, a zaraz po tym poznała swojego obecnego męża. Po raz pierwszy widziana z nim była w lutym tego roku, podczas kolacji w Kalifornii. Czyżby prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia?

Sebastian Bear-McClar, mąż Emily Ratajkowski jest producentem filmowym, który ostatnio pracował nad filmem „Good TimeRoberta Pattinsona. Jego kolejna produkcja to Nieoszlifowane Klejnoty Uncut Gems.

Życzymy Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a rokującemu producentowi samych Oscarowych produkcji!

 

Back to site top