Najlepsze depilatory laserowe -Jaki depilator laserowy kupić?

Najlepsze depilatory laserowe -Jaki depilator laserowy kupić?

TOP 5 Najlepszy Domowy Depilator Laserowy, który naprawdę działa?  Po wielu negatywnych doświadczeniach wiele kobiet poszukuje alternatywy do tradycyjnej depilacji. Jedną z nich jest zabieg depilacji laserowej. Jeśli go rozważasz, zastanów się nad wykonaniem depilacji w domu. Porozmawialiśmy z najlepszymi dermatologami, aby wybrać urządzenia, które naprawdę działają.

1.

REMINGTON ILIGHT PRO PLUS KWARCOWY SYSTEM DO USUWANIA WŁOSÓW

Depilator Laserowy Remington iLight Pro Plus Quartz Hair Removal System

Większość domowych urządzeń do depilacji w rzeczywistości nie używa laserów. Wykorzystują technologię Intense Pulse Light (IPL), która celuje w melaninę włosów, aby trwale zniszczyć mieszek włosowy.

Rosemarie Ingleton rekomenduje swoim klientkom Depilator Laserowy Remington iLight Pro Plus. Jej zdaniem to bardzo wydajny Depilator, który pozwala na szybsze I łatwiejsze usuwanie owłosienia skóry.
Jak większość urządzeń IPL i laserowych, Depilator Remington iLight nie jest bezpieczny dla ciemniejszych odcieni skóry. Wynika to z faktu, iż ciemniejsze odcienie skóry są bardziej narażone na pieczenie podczas depilacji, ponieważ światło nie jest w stanie odróżnić włosów od skóry.

2.

SILK’N INFINITY 400,000

Silk’n Infinity 400,000

Silk’n Infinity 400,000

Silk’n Infinity również wykorzystuje światło IPL, ale zdaniem dr Langner, w przeciwieństwie do Remingtona, jest bezpieczny dla wszystkich kolorów skóry. Drobna, okrągła konstrukcja pozwala na łatwe wykonanie zabiegów. Produkt wyposażony jest w pięć poziomów energii, dzięki którym można idealnie dostosować intensywność zabiegu.

3.

TRIA HAIR REMOVAL LASER 4X

Depilator Laserowy Tria Hair Removal Laser 4x

Tria Hair Removal Laser 4x

 

Choć Depilator Laserowy Tria kosztuje dość sporo, to warto podkreślić, że jest to pierwszy i jedyny laser zatwierdzony przez FDA do użytku domowego.”Jestem fanem tego urządzenia, ponieważ ma wysoki poziom energii i jest bardzo łatwy w użyciu”, mówi Rachel Nazarian, M.D., dermatolog ze Schweiger Dermatology Group.

4.

REMINGTON ILIGHT ULTRA USUWANIE WŁOSÓW NA TWARZY

Remington iLight Ultra Face and Body Hair Removal System

Remington iLight Ultra Face and Body Hair Removal System

„Najlepszą częścią tego urządzenia jest to, że możesz go używać na twarzy” – mówi dr Ingleton. Spójrz na ten gadżet i nakieruj go na podbródek, szyję, górną wargę i baki. Pamiętaj, aby unikać kontaktu z oczami, ponieważ w najskrajniejszych przypadkach laser może powodować ślepotę.

5.

ILLUMINAGE TOUCH PERMANENT HAIR REPRODUCTION SYSTEM

Depilator Illuminage Touch Permanent Hair Reproduction System

Illuminage Touch Permanent Hair Reproduction System

Technologia Illuminage Touch oferuje technologię IPL o wysokiej mocy, 120 000 impulsów oraz zdolność do celowania w mieszki włosowe o różnych kolorach.
„Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy regularnie wykonywać zabieg” – mówi dr Nazarian. „Nawet jeśli postęp jest powolny, prędzej czy później zobaczysz wyniki.”

Pamiętaj, aby przeczytać instrukcje obsługi urządzenia, które wybierzesz. Jeśli będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami, na pewno szybko pokochasz swoją gładką, jedwabistą skórę.

Depilacja laserowa w domu – wskazania i przeciwwskazania

Depilatory laserowe są identyczne jak w przypadku depilacji laserowej wykonywanej w salonie. Jeśli na przykład cierpisz na choroby powodujące nadmierny porost włosów (z reguły są to choroby warunkowane hormonalnie), depilacja laserowa jako taka jest świetnym rozwiązaniem dla ciebie, a jeszcze lepszym rozwiązaniem, umożliwiającym zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy jest depilacja laserowa w domu. Takim laserem na pewno sobie poradzisz.

Jeśli chodzi o przeciwwskazania to bezwzględnymi przeciwwskazaniami są choroby skóry takie, jak na przykład łuszczyca. Dodatkowo jeśli masz bardoz jasne włosy i / lub bardzo ciemną skórę depilacja laserowa też na pewno nie będzie dla ciebie.

Decydując się na depilację laserową w domu musisz też pamiętać o tym, żeby:

na kilka tygodni przed depilacją zaprzestać opalania, a na kilkanaście dni przed depilacją zaprzestać używania samoopalaczy, musisz po prostu zadbać o to, żeby kontrast pomiędzy barwą skóry a barwą usuwanych włosów był możliwie jak największy, bo wtedy osiągniesz jak najlepsze efekty depilacji,
jeśli masz jakieś uszkodzenia skóry powstrzymaj się od depilacji do momentu, w którym uszkodzenia te nie zagoją się i skóra nie będzie w pełni zdrowa.

Jak wykonać depilację laserową w domu?

To też jest banalnie proste, przede wszystkim:

zanim przystąpisz do depilacji skróć swoje włosy mniej więcej na pół centymetra, dzięki temu światło lasera lepiej namierzy mieszki włosowe,
weź laser, włącz go i wyceluj w depilowane miejsce, przesuwaj końcówkę nad kolejne depilowane obszary i kolejno na nie “strzelaj”,
odczekaj kilka dni do momentu, w którym włosy będą wypadać i około tygodnia do momentu w którym powtórzysz depilację – pamiętaj, że laser działa tylko na te włosy, które aktualnie są w fazie wzrostu, a ponieważ włosy w tym samym czasie znajdują się w różnych fazach, depilację będziesz pewnie musiała / musiał powtórzyć kilkukrotnie.

Depilacja laserowa w domu – najczęściej zadawane pytania

Przy okazji rozwiejemy jeszcze parę wątpliwości i odpowiemy na pytania, które najczęściej pojawiają się w związku z tą metodą depilacji. Oto najczęstsze pytania i odpowiedzi na nie.

Czy depilacja laserowa usuwa włosy na stałe?

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na depilację laserową w salonie, czy też zechcesz wykonać ją w domu pamiętaj, że włosy mają różną zdolność do regeneracji. W wielu wypadkach włosy rzeczywiście usuwane są na stałe, ale może zdarzyć się i tak, że po kilku latach mieszki zregenerują się i włosy zaczną odrastać, będą wtedy dużo słabsze niż wcześniej i nic nie stoi na przeszkodzie, by po tych kilku latach powtórzyć depilację.

Czy depilacja laserowa nadaje się dla mężczyzn?

Oczywiście, że się nadaje, a w przypadku mężczyzn ma tę przewagę, że może naprawdę ułatwić życie. Jeśli jesteś pływakiem, uprawiasz kulturystykę, czy po prostu zależy ci na tym by mieć gładkie ciało (albo całe, albo tylko niektóre jego obszary) depilacja laserowa jest o wiele lepszym rozwiązaniem od golenia, które jest bodaj najczęściej wybierane przez mężczyzn. Pamiętaj, że golenie z reguły powoduje podrażnienia (zaczerwienienia w obrębie mieszków włosowych, stany zapalne etc), a depilacja laserowa nie – ta metoda może ci znacząco ułatwić życie i staraj się o tym pamiętać.

Czy depilacja laserowa nadaje się do depilacji bikni?

Strefę bikini można z powodzeniem wydepilować laserem, odradzamy jednak depilację laserową stref intymnych (waginy i moszny), bo laser niesie jednak dość silną energię, która może uszkadzać zbyt delikatne struktury skóry, ale bikini można depilować nim z dużym powodzeniem, powiemy więcej – to najłatwiejsza metoda zapanowania nad niechcianymi włoskami w tej strefie i najlepsza metoda na uniknięcie podrażnień po goleniu, kremach czy wosku.

Jak długo trwa cały proces depilacji?

Może potrwać nawet kilkanaście tygodni, bo choć tempo depilacji narzucasz sobie samodzielnie musisz pamiętać, że depilatory laserowe nie usuwają włosków natychmiast.

Wybierz Już Teraz Depilator Laserowy Dla Siebie

Back to site top