Robert Lewandowski Collection Vistula

Robert Lewandowski Collection to kolekcja jaką wprowadza Vistula  do swoich salonów oraz sklepu online  stworzoną wspólnie z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie – Robertem Lewandowskim.  Jest to pierwsza współpraca marki Vistula z Robertem, w której piłkarz mógł wcielić się w rolę projektanta i zadecydować o tym jakie desenie, barwy, tkaniny i fasony znajdą się w kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem. Efektem połączenia indywidualnego stylu sportowca z doświadczeniem projektanta i krawców Vistuli jest Robert Lewandowski Collection, linia, której kontynuacja pojawi się również w kolejnych sezonach.

Z myślą o stylu życia nowoczesnego mężczyzny kolekcja została podzielona na część casualową i formalną. W codziennej odsłonie kolekcji pojawiają się kardigany z wełny extrafine, longsleeve’y z przędzy o nieregularnej strukturze oraz dopasowany golf. Starałem się przełożyć na język marki część indywidualnego stylu. Moja garderoba odznacza się niewymuszoną swobodą i dbałością o szczegóły. Na co dzień najchętniej wybieram oszczędne i nieskomplikowane ubrania, które dają się łatwo zestawiać. Dlatego w kolekcji pojawiają się miękkie flanelowe koszule w kratę, dżinsowe spodnie z obniżonym stanem i rzecz, bez której nie umiem się obejść jesienią – wysokiej jakości kurtka skórzana, z odpinaną podpinką z kapturem – mówi o swojej kolekcji Robert Lewandowski.

Mocnym akcentem tej kolekcji są również kurtki, odwołujące się do najnowszych trendów w modzie męskiej. Obok parki z odpinanym futrem przy kapturze, pojawia się kurtka z nakładanymi kieszeniami w kolorze khaki. Tą ostatnią wzbogacają subtelne kobaltowe przeszycia, tkanina techniczna z oddychającą membraną oraz klejone szwy – cechy, które bezspornie definiują ją jako nowoczesną i praktyczną propozycję na chłodne i deszczowe dni.

Podstawą formalnej odsłony kolekcji są eleganckie garnitury w ponadczasowych barwach – granacie i czerni. Do ich produkcji wykorzystano uważnie wyselekcjonowane przez Roberta szlachetne tkaniny, pochodzące z włoskich manufaktur: Zignone, Vitale Barberis Canonico oraz Marzotto. Uzupełnieniem Robert Lewandowski Collection są ekskluzywne płaszcze typu dyplomatka, wykonane z wysokiej jakości wełny z dodatkiem kaszmiru, wzbogacone wewnętrzną ociepliną. Klienci z pewnością docenią również nieco retro, elegancki dwurzędowy płaszcz, z klapami w szpic.

Linię Robert Lewandowski Collection uzupełniają skórzane dodatki. To rękawiczki wykonane z miękkiej owczej skóry, z charakterystycznym pionowym pikowaniem i paskiem zapinanym na srebrną napę oraz plecak, z czarnej strukturalnej skóry licowej.

Nową kolekcję promuje sesja zdjęciowa zrealizowana na ulicach Monachium. Celem twórców sesji i filmu promującego linię Robert Lewandowski Collection, była możliwie jak największa spontaniczność zdjęć. Taki efekt osiągnięto dzięki inspiracjom blogami poświęconymi modzie ulicy i doświadczeniu fotografa – Mateusza Stankiewicza.

Make-up i włosy: Maryla Duda

Stylizacja: Wojtek Bednarz projektant marki Vistula

Produkcja: Move Picture

Backstage: Łukasz Wajszczyk

 VISTULA:

Projektant marki Vistula: Wojtek Bednarz

Dyrektor Marketingu marki Vistula: Patrycja Hatalska-Kostewicz

 

Back to site top